Zabiegi wyszczuplające

LIPOLIZA INIEKCYJNA OD 200ZŁ

Lipoliza iniekcyjna to bezoperacyjny zabieg polegający na trwałym usuwaniu tkanki tłuszczowej, której nie można zredukować za pomocą diety i ćwiczeń. W zawiązku z tym lipoliza iniekcyjna służy do redukcji tylko miejscowo nagromadzonego tłuszczu i modelowania sylwetki. 

Dzięki lipolizie iniekcyjnej możemy zlikwidować:

  • fałdek pod pośladkami ,
  • bryczesy
  • tłuszczu występującego po wewnętrznej i zewnętrznej stronie ud,
  • lekko zaokrąglonego brzuszka,
  • wałeczków na plecach i w okolicach pach,
  • grubego, otłuszczonego "byczego" karku,
  • tłuszczu na ramionach i kolanach.
  • tłuszczu w workach pod oczami,
  • podwójnego podbródka,
  • tzw. chomików (nadmiaru tłuszczu na policzkach).

ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE 50- 120ZŁ

Zabieg rozbijający tkankę tłuszczową. Wykorzystuje trzy energie: lipodermologie, elektrostymulacje oraz chromoterapię. Skierowany na wybraną partię bądź całe ciało. Efekty widoczne już po jednym zabiegu.

FALA UDERZENIOWA OD 100ZŁ

W kosmetologii i medycynie estetycznej fala uderzeniowa jest stosowana w terapii cellulitu oraz miejscowej otyłości. Zadaniem zogniskowanej fali mechanicznej o odpowiednio dużej energii jest rozluźnienie kompleksów lipidowych oraz pobudzeni mikrokrążenia w stymulowanych tkankach. Siły mechaniczne mogą powodować  zniekształcenie i uszkodzenie adipocytów, a także hamować ich różnicowanie. Terapia ta wspomaga drenaż limfatyczny i żylny oraz przyśpiesza wchłanianie obrzęków. Drgania mechaniczne wpływają na koloify tkankowe, polepszają właściwości mechaniczne kolagenu  oraz pobudzają  jego syntezę.


KRIOLIPOLIZA 0D 70ZŁ ( za partię) do 210zł

Kriolipoliza wykorzystuje ujemną temperaturę i fakt, że komórki tłuszczowe mają słabą odporność na zimno. Zabieg ten prowadzi do zniszczenia komórek tłuszczowych i nie narusza otaczających tkanek, które są bardziej wytrzymałe na niskie temperatury. Utrata centymetrów w wybranych partiach ciała.

KARBOKSYTERAPIA OD 100ZŁ

Likwidacja tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz silne ujędrnienie. Likwiduje zaległą tkankę tłuszczową za pomocą dwutlenku węgla. Efekty widoczne w centymetrach.

LIPODERMOLOGIA- ENDERMOLOGIA 50- 150ZŁ

Na wybraną partię ciała. Przyspieszają przemianę materii, uaktywnia proces krążeniowo- limfatyczny. Pozwala w szybszym tempie spalić nadmiar tkanki tłuszczowej.

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA 150- 320 ZŁ

Liposukcja ultradżwiękowa to realna alternatywa dla skalpela i odsysania tłuszczu. Stanowi jedną z najbardziej zaawansowanych metod do wykonywania bezinwazyjnej liposukcji.Zabieg działa w oparciu o kawitacjękomórek tłuszczowych.

PRESOTERAPIA 100ZŁ

preso

Zabieg silnie wyszczuplający, spala tkankę tłuszczową, niweluje cellulit, oczyszcza organizm z toksyn oraz drenuje. Efekty widoczne w centymetrach już po pierwszym zabiegu.

 

ELEKTROSTYMULACJA CAŁEGO CIAŁA 120 ZŁ

ELEKTROSTYMULACJA PŁASKI BRZUCH 60 ZŁ

elektrostymulacja

Kształtowanie wybranych partii ciała bez wysiłku i ćwiczeń. Gimnastyka, ta usprawnia "spalanie" tłuszczu poprzez odżywianie tkanek oraz usprawnienie krążenia i układu limfatycznego. Doskonale modeluje sylwetkę , zmniejsza objętość obwodu ciała.

Strona główna